حریم خصوصی

چک چونه برای پردازش و ارسال هر چه بهتر سفارش به یک سری از اطلاعات شخصی کاربران  مانند شماره تلفن و موبایل، آدرس دقیق، کد پستی و … نیاز دارد. ما با تاکید بر احترامی که برای حقوق کاربران و حریم خصوصی آنها قائل هستیم در حفظ و امنیت این اطلاعات تمام تلاش خود را به کار میگیریم.

بنابراین درج اطلاعات مانند شماره تماس، آدرس، ایمیل و … جزو الزامات ثبت نام و ثبت سفارش می باشد. همچنین شما با درج این اطلاعات هویت خود را در چک چونه تایید میکنید.

ما در چک چونه فقط با شماره تلفن های : 02144857338_02144852381 با شما در تماس هستیم و همچنین تنها صفحه مجازی در شبکه های اجتماعی @chakochone می باشد. 

[email protected] تنها ایمیل ما برای تماس با مشتریان چک چونه است. شما می توانید با وارد کردن ایمیل و اطلاعات خود در خبر نامه ما، از جدیدترین تخفیفات، جشنواره ها و آخرین محصولات درج شده در سایت با خبر شوید.

چک چونه برای راحتی کاربران و نمایش هوشمند محصولات و  راحتی مراحل سفارش، اطلاعات را از طریق کوکی جمع آوری می کند تا به شما محصولات مورد علاقه تان را پیشنهاد دهد.

احتمال دارد تیم کنترل کیفیت چک چونه بعضی از نظرات مشتریان را در راستای رعایت قوانین وب سایت و قوانین مصادیق محتوای مجرمانه ویرایش کند.

حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری بخصوص شماره تماس به عهده کاربران است.لذا برای جلوگیری از سو استفاده احتمالی در صورت واگذاری شماره تلفن به یک شخص دیگر، کاربر موظف است اطلاعات تماس خود را در چک چونه ویرایش کند و از فاش کردن این اطلاعات به دیگران خود داری کند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از رعایت نکردن هر یک از مواردی که در بالا ذکر شده است به عهده کاربران می باشد و کاربر حق هر گونه ادعا علیه چک چونه را از خود سلب می‌کند.

تمامی اطلاعات درج شده کاربران در چک چونه محرمانه است، ما در حفظ آن کوشا هستیم و هیچ سازمان یا شخصی حق استفاده از این اطلاعات را ندارد. بجز شرایط خاص که سازمانی با ارائه حکم قضایی یا صالحه یا طبق قوانین جمهوزی اسلامی، می تواند از این اطلاعات استفاده کند.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه