فروش در چک چونه

چک چونه یک فروشگاه اینترنتی آنلاین است که به فروشندگان این اجازه را می دهد که محصولات خود را برای فروش در سایت به نمایش بگذارند و عرضه کنند. چک چونه برای کسب و کار های کوچک و بزرگ یک بازار مناسب با تقاضای بالا در هر صنف کاری فراهم میکند که در صورت استفاده فروشندگان از این پلتفرم، افزایش فروش، بهبود وضع بازار، برندینگ و اعتماد به ارمغان خواهد آورد.

فروشندگان عزیز می توانند با ثبت نام در چک چونه از خدمات ما که شامل : پنل مدیریت محصول، قیمت گذاری، آنالیز ماهیانه فروش و مدیریت سفارش ها استفاده کنند. شما با ثبت اطلاعات فروشگاه و محصولات خود می توانید از خدماتی مانند: فروش در دسته بندی های مختلف، امکان استفاده از بسته بندی و ارسال سفارش توسط چک چونه، خدمات تولید محتوا چک چونه، و بازدید رورانه بالا بهره مند شوید.

قوانین و مقررات فروش در چک چونه

 

رعایت حق حقوق مشتریان، مشتری مداری، خرید محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه از ارزش های سازمانی چک چونه و فروشندگانی است که با ما همکاری دارند. تمامی استراتژی و پلن های چک چونه برای جلب رضایت مشتری است. از این رو قوانینی برای فروشندگان که قصد همکاری با چک چونه را دارند در نظر گرفته شده که به معرفی آنها میپردازیم.

اصالت و با کیفیت بودن محصول یکی از مهمترین مواردی است که چک چونه توجه ویژه ای به آن دارد. ما در این پلتفروم به هیچ عنوان جنس تقلبی یا به اصطلاح high copy عرضه نمی کنیم. پس در نظر داشته باشید که این نوع کالا غیر اصل شناخته شده و فروش آن در چک چونه ممنوع می باشد.

دومین فاکتوری که برای تیم کنترل کیفیت چک چونه حائز اهمیت است قیمت مناسب و رقابتی کالا است. همچنین یکی از هدف های چک چونه، حذف واسطه و کاهش قیمت مصرف کننده است.

طبق قوانین انجمن صنفی کسب و کار های آنلاین فروش محصولات قاچاق یا محصولاتی که برای سلامتی مضر است در چک چونه ممنوع می باشد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه