قوانین سفارشات

احترام و حفظ حقوق مشتریان از مهمترین فاکتور هایست که چک چونه توجه ویژه ای به آن دارد. از این رو کاربران میتوانند با مطالعه قوانین و مقررات خدمات مختلف چک چونه، خریدی آگاه داشته باشند.

شرایط ارسال

درج شماره تماس در هنگام ثبت سفارش و یا ثبت نام در چک چونه بسیار حائز اهمیت است. اگر در هنگام ارسال سفارش مشکلی پیش آید ما میتوانیم با استفاده از شماره تماس هایی که کاربر برای ما درج کرده است مشکل را حل کرده و سفارش را تکمیل کنیم.

در صورت اشتباه درج شدن اطلاعات تماس کاربر یا در دسترس نبودن کاربر سفارش پس از 3 روز کاری لغو میگردد و هزینه کالا به پنل حساب کاربر انتقال پیدا میکند.

شما میتوانید مدت زمانی که مایل هستید کالا به شما تحویل داده شود را  هنگام ثبت سفارش تعیین کنید. در روز تحویل، تیم پشتیبان فروش چک چونه با  کاربر تماس خواهد گرفت و جزئیات ارسال سفارش را با وی هماهنگ خواهد کرد. در صورت عدم پاسخگوی کاربر، ارسال سفارش به روز بعد موکول خواهد شد.

همچنین در صورت بروز مشکل در ارسال، تیم پشتییان با کاربر تماس گرفته و هماهنگی لازم را جهت تنظیم دوباره ارسال کالا انجام خواهد داد.

سفارشات شهرستان به دلیل حضور شرکت های حمل و نقل در رویه ارسال کالا، ممکن است بازه زمانی بیشتری داشته باشند. 

در صورت درج شدن اشتباه آدرس، کالا به شرکت پست یا شعبه نمایندگی محلی شرکت حمل و نقل باز میگردد و کابر میتواند سفارش خود را با حضور در شعبه شرکت حمل و نقل و ارائه کد رهگیری مرسوله پیگیری کند.

توجه داشته باشید که مسئولیت درج اشتباه آدرس گیرنده با کاربر می باشد و در صورت بازگشت به انبار یا شعبه شرکت حمل و نقل، هزینه ارسال دوباره به عهده مشتری است.

شرایط تحویل کالا

در هنگام دریافت کالا، کاربر موظف است که در حضور پیک چک چونه یا مامور شرکت حمل و نقل، از صحت و سلامت کالای دریافتی اطمینان حاصل کند. بدیهی است که امضا شما پس از دریافت مرسوله به منظور کامل و سالم بودن سفارش شما و کالای دریافتی می باشد. پس از آن فروشگاه اینترنتی چک چونه هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می نماید.

قوانین بازگشت 7 روزه کالا

شما میتوانید با وجود فرصت 7 روزه بازگشت کالا، با اطمینان خاطر خرید کنید. اما در صورت تمایل به استفاده از این ویژگی فروشگاه چک چونه باید به این امر دقت داشته باشید: از آنجا که تمامی محصولات تابع قوانین و مقررات وزارت بهداشت جمهوری اسلام ایران می باشند، امکان عودت یا تعویض کالا بعد از باز شدن درب محصول، مخدوش شدن پلمپ یا برچسب های محصول وجود ندارد.

هزینه حمل و نقل تعویض کالا به عهده مشتری می باشد.

شرایط تضمین بازگشت کالا

در هنگام بروز یکی از شرایط ذیل چک چونه کالای خریداری شده را پس میگیرد:

در صورت وجود هرگونه ایراد کابر می تواند با تماس با تیم پشتیبانی چک چونه، مشکل خود را مطرح کند و پس از بررسی تیم فنی کالا عودت داده می شود.

اگر محصول در هنگام حمل توسط پیک یا شرکت حمل و نقل آسیب دیده باشد کاربر میتواند کالا را مرجوع کند.

در صورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت کاربر می تواند کالا را عودت دهد.

روند عودت کالا و بازگشت وجه

در تمامی موارد ذکر شده برای عودت کالا، تعویض کالا و یا بازگشت وجه کاربر 7 روز فرصت دارد که اقدام کند. پس از اعلام کاربر، کالا به انبار بازگشته و بعد از بررسی و تایید تیم کنترل کیفیت کالا تعویض و یا عودت داده می شود.

تعویض کالا فقط در صورتی امکان پذیر است که محصول مورد نظر در انبار چک چونه موجود باشد.

در صورت بازگشت کالا، هزینه ارسال کالا به عهده چک چونه می باشد. اما این امر فقط در صورت ارائه فاکتور پست توسط مشتری امکان پذیر است.

و در آخر پس از عودت کالا و نظارت تیم کنترل کیفیت و تایید گفته های کاربر، هزینه به پنل کاربری مشتری باز می گردد. در صورت تمایل کابر برای دریافت وجه نقدی، 24 الی 72 ساعت زمان لازم است که هزینه به حساب شخص سفارش دهنده باز گردد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه