ایده برای طرح پاییزی ناخن

با فرا رسیدن فصل پاییز مد و زیبایی نیز متناسب با تغییر فصل تغییرات مخصوصی به خود می‌بیند. امروزه یکی از اصلی‌ترین مواردی که برای بسیاری از بانوان در کنار استایل و مد اهمیت دارد مدل ناخن و یا مدل کاشت ناخن می‌باشد. بسیاری از بانوان دوست دارند طرح ناخن‌های آن‌ها با توجه به فصل و مد روز تغییر پیدا کند. شما برای آن که بتوانید طرح‌های پاییزی ناخن را انتخاب کنید باید از رنگ‌های متضاد استفاده کنید تا طرح‌های برجسته‌تر و زیباتری داشته باشید. به عنوان مثال در صورتی که بیس ناخن شما رنگ قهوه‌ای است بهتر است از در ناخن طرح‌های نارنجی و یا طلایی استفاده کنید. 

طرح برگ پاییزی روی ناخن

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره کرد طرح ناخن پاییزی باید با استفاده از رنگ‌های متضاد انجام شود تا طرح‌های بهتری برجای بگذارد. یکی از طرح‌هایی که در فصل پاییز محبوبیت دارد طرح برگ پاییز است. شما می‌توانید برای این طرح از بیس قهوه‌ای استفاده کنید و در کنار آن از رنگ‌های زرد، نارنجی، طلایی بهره بگیرید. حتی می‌توانید با استفاده از لاک مشکی طرح‌های برگ را بر روی ناخن طراحی کنید.
در صورتی که مهارت‌های کافی برای طراحی ناخن پاییزی ندارید بهتر است به سراغ استفاده از استیکرهای ناخن بروید. رنگ‌هایی که در فصل پاییز محبوبیت پیدا می‌کنند رنگ‌هایی مانند خاکستری، قهوه‌ای، آبی دریایی، بنفش، زرشکی، مشکی و زمردی می‌باشد. برای طراحی نیز می‌توان ایده برگ پاییزی را بر روی ناخن پیاده کنید. شما می‌توانید بر روی تمامی ناخن‌های خود و یا فقط یکی از آن‌ها طرح برگ پاییزی را اجرا کنید.

چک و چونه

لاک ناخن پاییزی

فصل پاییز برای تمامی سلیقه‌ها و استایل‌ها دارای رنگ‌های بسیار جذابی است. در پالت رنگ‌های پاییز شما انواع رنگ‌های خنثی و غیر خنثی را مشاهده می‌کنید. امروزه برای انتخاب بهترین لاک ناخن پاییز باید از طبیعت و فصل پاییز الهام بگیرید. رنگ‌هایی که در پاییز وجود دارند بهترین و جذاب‌ترین رنگ‌هایی هستند که جذابیت دستان را دو چندان می‌کنند. رنگ‌هایی اعم از نارنجی، قهوه‌ای، مسی، پوست پیازی، زرشکی، خردلی و زرد حال و هوای پاییز را به دستان می‌بخشد. اما اگر قصد دارید با توجه به مد و رنگ لاک پاییز 2022 اطلاع داشته باشید در ادامه این مقاله چک و چونه با ما باشید.

رنگ لاک پاییزی: آبی کرمی (Creamy Blue)

یکی از رنگ‌های بسیار زیبایی که در چندین سال اخیر بسیار طرف‌دار پیدا کرده است رنگ آبی کرمی است. این رنگ امسال نیز روی مد می‌باشد. این رنگ مات بوده و مانند ابر لطافت خاصی دارد. شما می‌توانید این رنگ لاک پاییزی را به همراه شلوار سفید و یا کتان ست کنید و جذابیت خود را دو چندان کنید. علاوه بر این موضوع این رنگ برای افرادی که اداره می‌روند و سرکار می‌روند یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. با هر رنگ پوستی هستید روشن و بلوند، سبزه و.. ناخن با رنگ آبی کرمی به دستان شما خواهد آمد. فرقی ندارد که ناخن‌های شما بلند و یا کوتاه باشند این رنگ فوق‌العاده زیبایی دستان شما را دو چندان می‌کند.

رنگ لاک پاییزی: قرمز ملایم (Soft Red)

معمولاً رنگ لاک‌هایی که در پاییز روی مد می‌آیند رنگ‌های ملایم هستند. این رنگ‌ها با تمامی سلیقه‌ها سازگاری دارند و پیرو مد نیز می‌باشند. بدون شک جذابیت و انتخاب جسورانه رنگ قرمز فلفل و یا قرمزهای پررنگ را انکار نمی‌کنیم، اما اگر شما به دنبال طراحی ناخن پاییزی هستید و بر روی مد می‌خواهید باشید بهتر است از قرمز ملایم استفاده کنید. پیشنهاد ما رنگ زغال اخته، رنگ قرمز ارغوانی می‌باشد. این رنگ‌ها بر روی ناخن‌های بلند و کوتاه خود را جذاب نشان می‌دهد.

سبز یشمی تیره (Royal Dark Teal)

یکی از رنگ‌هایی که پاییزی می‌باشد و در رنگ‌های سلطنتی جای دارد سبز یشمی تیره است. این رنگ در زمان‌های قدیم از مصر گرفته تا شاهان قاجار یکی از رنگ‌های سلطنتی و محبوب بین درباریان بوده است. این در حالی است که امروزه این رنگ بر روی مد قرار دارد. سبز یشمی تیره یکی از جذاب‌ترین لاک‌های پاییزی به شمار می‌رود. برای آن که دوست داشته باشید که ترکیب برای این رنگ انتخاب کنید می‌توانید این رنگ را در کنار رنگ فیروزه‌ای استفاده کنید و یک طراحی ناخن پاییزی جذاب داشته باشید.

ایده برای طرح پاییزی ناخن

سرخابی براق (Glossy Fuchsia)

طراحی ناخن پاییزی با استفاده از رنگ سرخابی بسیار زیبا و پرزرق و برق خواهد بود و یکی از رنگ‌های فوق‌العاده برای مهمانی‌ها و گشت و گذارهای پاییزی می‌باشد. این رنگ شما را یاد گل‌های ارکیده خواهد انداخت و در این فصل سرد نشاط و زندگی را به دستتان هدیه می‌دهد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید این رنگ لاک با توجه به حرف‌های متخصصین روحیه شما را در فصلی که احتمال افسردگی در آن بالا است حفظ خواهد کرد. این رنگ لاک برای ناخن‌هایی که بلند و بادامی هستند مناسب است.

خاکستری روشن (Light Grey)

از دیگر رنگ‌های فوق‌العاده‌ای که در این فصل وجود دارد خاکستری سرد و کم‌رنگ است. بدون شک شما شیفته لاک نقره‌ای و مات خواهید شد. این رنگ لاک با تمامی فضاها هم خوانی دارد و جذابیت را به دستان شما هدیه می‌دهد و شما می‌توانید از این رنگ لاک حتی در مراسم مهم نیز بهره ببرید. ناخن‌هایی که حالت بادامی دارند بهترین نوع ناخن برای این رنگ لاک پاییزی هستند. 

ایده برای طرح پاییزی ناخن

شما می‌توانید با این لاک لباس‌های تیره را در فصل پاییز استفاده کنید و شیک بودن را به خود هدیه دهید.

شیر شکلاتی 

لاک شیر شکلاتی یک بار در دهه 70 میلادی به اوج رسیده است؛ این در حالی است که امسال سال 2022 این رنگ به عنوان یک رنگ پاییزی معرفی شده است.

این رنگ به شما شیرینی خاصی را می‌دهد و خود را در این فصل لاکچری‌تر از قبل نشان خواهد داد.

این رنگ را شما می‌توانید با تیپ‌های پاییزی و چکمه‌های قهوه‌ای ست کنید و یک ست فوق‌العاده در پاییز داشته باشید.

لاک اکلیلی و پرزرق و برق (Glitter)

در سال 2022 شاهد مد بودن لاک‌های اکلیلی و پر رزق و برق هستیم. این لاک‌ها جلوه‌ای سه بعدی دارند و ناخن‌ها را زیباتر از قبل نشان می‌دهند. داشتن طراحی ناخن پاییزی باعث می‌شود که دستان جذاب داشته باشید. لاک‌های اکلیلی دارای رنگ‌های بسیار متنوعی هستند؛ به گونه‌ای که با تمامی سلیقه‌ها سازگاری دارند و با تمامی رنگ لباس‌ها نیز ست می‌شوند. بهتر است در این لاک‌ها رنگ طلایی را از قلم نیندازید.

استفاده از لاک اکلیلی طلایی به همراه رنگ‌های خنثی باعث می‌شود که دستان شما ناخن‌های بسیار زیبا برای پاییز داشته باشند و شما را دو چندان فوق‌العاده نشان می‌دهد. این نوع لاک‌ها برای وقت‌هایی که لباس‌های تیره دارید جلوه‌ای خیره کننده دارند.

رنگ هلویی (Sand)

به جرئت می‌توان گفت رنگ هلویی چندین سال است که در فصل پاییز پرطرف‌دار بوده است. محبوبیت این لاک به این دلیل است که به تمامی لباس‌ها ست می‌شود. در صورتی که شما رنگ پوست سفیدی داشته باشید و یا پوستان برنزه و زیتونی باشد با داشتن رنگ لاک هلویی دستان بسیار زیبایی خواهید داشت. در نتیجه پیشنهاد می‌شود در فصل پاییز از این لاک ناخن پرطرف‌دار غافل نشوید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه